KPSS Lisans Taban Puanları

Programcı Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2021/2

[ad_1]

KURUM ADIKADRO ADIGENEL KONTENJANYERLEŞENBOŞ KONTENJANEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ – SAMSUN – MerkezPROGRAMCI11087,9400687,94006
TÜRKİYE YAZMA ESERLER KURUMU BAŞKANLIĞI – İSTANBUL – MerkezPROGRAMCI11086,7457986,74579
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ – GÜMÜŞHANE – MerkezPROGRAMCI11075,0645675,06456

2021/2 KPSS Lisans Atama Taban Puanları programcı alanında önemli bir referans noktasıdır. Programcı olmak isteyen adaylar için yapılan bu atama taban puanları, yerleştirme sürecindeki başarılarını ve tercih yapma sürecini belirlemede oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Programcı Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2021/2 dönemi için açıklanan tabloda, farklı üniversitelerden mezun olan adayların tercih sıralamaları ve puanları yer almaktadır. Bu tablo, adaylara tercih yapma konusunda rehberlik etmek amacıyla hazırlanmıştır.

Tablo içerisinde yer alan önemli başlıklar arasında, “Üniversite Adı”, “Bölüm Adı” ve “Atama Yapılan Kontenjanlar” gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu başlıklar tablonun yerleştirme sürecindeki detaylarını ve adayların hangi üniversitelerde ve hangi bölümlerde atama yapıldığını göstermektedir.

Örneğin, “Üniversite Adı” başlığı altındaki bilgiler arasında Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği gibi üniversitelerin adları yer alırken, “Bölüm Adı” başlığı altında da bu bölümleri tamamlayan adayların kontenjanlarıyla birlikte tercih edilebilecekleri bölümler belirtilmektedir.

Tablo içerisinde yer alan bu başlıklar ve bilgiler HTML bold tagı ile işaretlenerek vurgulanabilir. Böylece okuyucuların dikkatini çekmek ve önemli detayları belirtmek amacıyla bu tag kullanılabilir. Örneğin, Üniversite Adı ve Bölüm Adı gibi başlıklar kalın yazılabilir.

Tabloları daha benzersiz örneklerle değiştirmek isterseniz, örnek olarak aşağıdaki gibi bir tablo oluşturabilirsiniz:

Üniversite AdıBölüm AdıAtama Yapılan Kontenjanlar
Ankara ÜniversitesiBilgisayar Mühendisliği10
İstanbul Teknik ÜniversitesiYazılım Mühendisliği7

Yukarıdaki örnek tablo, farklı üniversitelerden mezun olan ve bilgisayar veya yazılım mühendisliği bölümlerini tamamlayan adayların kontenjanlarını göstermektedir. Bu şekilde daha benzersiz ve ilgi çekici bir tablo oluşturulabilir.

Programcı Lisans KPSS Atama Taban Puanları 2021/2, programcı olmak isteyen adaylara tercih yapma konusunda önemli bir rehberlik sağlamaktadır. Bu tablo, adayların atama sürecinde hangi üniversite ve bölümlerde atama yapıldığını göstermektedir.

[ad_2]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu